SZUPERMINI BAJNOKSÁG 2013-2014

Sorsz. Dátum Idő Hazai - Vendég Eredmény (helyszí­n)
SZMINI1 2013.09.08 vasárnap 09:50 UTE - A csoport (5 csapat) Újpesti Jégcsarnok
SZMINI1 2013.09.08 vasárnap 15:00 UTE - B csoport (8 csapat) Újpesti Jégcsarnok
SZMINI2 2013.09.15 vasárnap 11:00 Dab.Docler HK - A csoport (4 csapat) Dunaújváros
SZMINI2 2013.09.15 vasárnap 11:00 Dab.Docler HK - B csoport (4 csapat) Dunaújváros
SZMINI3 2013.09.22 vasárnap 09:00 MJSZ - Jégkorong Fesztivál Jégpalota
SZMINI4 2013.09.28 szombat 10:00 Pólus Pingvinek - B csoport (5 csapat) Pólus Center
SZMINI5 2013.09.29 vasárnap 14:00 Vasas SC - A csoport (6 csapat) Jégpalota
SZMINI 8 2013.10.27 vasárnap 09:00 HC Kiskőrös - C Csoport (6 csapat) Kiskőrös
SZMINI 7 2013.10.27 vasárnap 11:00 Debreceni HK - B csoport (4 csapat) Debrecen
SZMINI 7 2013.10.27 vasárnap 11:00 Debreceni HK - C csoport (4 csapat) Debrecen
SZMINI10 2013.11.03 vasárnap 09:30 Dab.Docler HK - B Csoport (6 csapat) Dunaújváros
SZMINI10 2013.11.03 vasárnap 11:40 Dab.Docler HK - C csoport (6 csapat) Dunaújváros
SZMINI11 2013.11.10 vasárnap 09:00 UTE - A csoport (7 csapat) Újpesti Jégcsarnok
SZMINI12 2013.11.10 vasárnap 10:00 Jégkert SE - C Csoport (4 csapat) Budai Jégpálya
SZMINI13 2013.11.17 vasárnap 09:00 White Sharks - C Csoport (4 csapat) Kőbánya
SZMINI18 2013.11.17 vasárnap 11:00 Vasas SC - B csoport (9 csapat) Jégpalota
SZMINI17 2013.11.24 vasárnap 08:45 Dab.Docler HK - A csoport (5 csapat) Dunaújváros
SZMINI16 2013.11.24 vasárnap 10:00 HC Kiskőrös - C Csoport (3 csapat) Kiskőrös
SZMINI14 2013.12.01 vasárnap 10:00 KMH - C Csoport (8 csapat) Tüskesátor
SZMINI20 2013.12.15 vasárnap 10:00 MJSZ - Fesztivál Városligeti Műjégpálya
SZMINI19 2013.12.22 vasárnap 10:00 Jászberényi Fókák - B csoport (12 csapat) Jászberény
SZMINI21 2014.01.05 vasárnap 10:00 UTE - C csoport (8) Újpesti Jégcsarnok
SZMINI22 2014.01.11 szombat 11:00 Sportországi Cápák - B csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI23 2014.01.12 vasárnap 09:30 Veszprémi Jéglovagok - C Csoport Veszprém
SZMINI24 2014.01.19 vasárnap 09:00 MAC Budapest - A-B-C Csoport Kisstadion
SZMINI25 2014.01.19 vasárnap 11:00 Jégkert SE - C Csoport Budai Jégpálya
SZMINI27 2014.01.26 vasárnap 09:30 BALU-T - C Csoport Baja
SZMINI26 2014.01.26 vasárnap 12:00 Dab.Docler HK - A csoport Dunaújváros
SZMINI28 2014.02.01 szombat 10:00 Sportországi Cápák - A csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI29 2014.02.02 vasárnap 09:00 HC Kiskőrös - C Csoport Kiskőrös
SZMINI31 2014.02.09 vasárnap 11:00 Pécsi Skacok - C Csoport Kaposvár
SZMINI32 2014.02.16 vasárnap 10:00 Dab.Docler HK - B-C Csoport Dunaújváros
SZMINI30 2014.02.16 vasárnap 11:10 Budai Bocsok - B csoport Tüskesátor
SZMINI34 2014.02.23 vasárnap 09:00 Szigeti Bikák - C Csoport Szigetszentmiklós
SZMINI33 2014.02.23 vasárnap 11:45 Gepárd JE - C Csoport Gepárd Jégcsarnok
SZMINI36 2014.02.23 vasárnap 12:30 Pesterzsébeti Farkasok - B Csoport Pesterzsébet
SZMINI35 2014.03.02 vasárnap 09:30 Vasas SC - C Csoport Jégpalota
SZMINI37 2014.03.09 vasárnap 09:00 White Sharks - C Csoport Kőbánya
SZMINI9 2014.03.09 vasárnap 10:00 Táti Tigrisek - C Csoport Esztergom-Tát
SZMINI38 2014.03.09 vasárnap 10:00 Gemenci Sólymok - C Csoport Szekszárd
SZMINI47 2014.03.16 vasárnap 09:00 KSI - B csoport (4 csapat) BHG Jégpálya
SZMINI 6 2014.03.16 vasárnap 10:00 Pólus Pingvinek - A csoport (5) Pólus Center
SZMINI46 2014.03.16 vasárnap 10:00 Veszprémi Jéglovagok - C Csoport Veszprém
SZMINI44 2014.03.16 vasárnap 10:01 HC Kiskőrös - C Csoport Kiskőrös
SZMINI45 2014.03.16 vasárnap 13:00 MTK - B Csoport Pesterzsébet
SZMINI41 2014.03.22 szombat 14:05 Miskolci Jegesmedvék - B Csoport Miskolci Jégcsarnok
SZMINI42 2014.03.23 vasárnap 09:00 KSI - C Csoport BHG Jégpálya
SZMINI48 2014.03.29 szombat 09:00 UTE - A-B Csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI49 2014.03.30 vasárnap 10:00 Jégkert SE - B Csoport Budai Jégpálya
SZMINI39 2014.03.30 vasárnap 11:00 Tisza Volán SC - B Csoport Szeged
SZMINI50 2014.04.05 szombat 09:00 UTE - C Csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI51 2014.04.06 vasárnap 10:30 ifj Ocskay Gábor JA - A-C Csoport Székesfehérvár
SZMINI15 2014.04.13 vasárnap 10:00 Pólus Pingvinek - C Csoport Pólus Center
SZMINI43 2014.04.13 vasárnap 12:00 Ferencvárosi TC - B Csoport Pesterzsébet
SZMINI52 2014.04.26 szombat 12:30 Sportországi Cápák - C Csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI53 2014.04.27 vasárnap 11:30 ifj Ocskay Gábor JA - C Csoport Székesfehérvár
SZMINI54 2014.05.11 vasárnap 12:30 Ferencvárosi TC - C Csoport Pesterzsébet
SZMINI55 2014.05.18 vasárnap 11:00 KMH - C Csoport Tüskesátor
SZMINI40 2014.05.24 szombat 09:00 Pólus Pingvinek - A-B-C Csoport Pólus Center